Doprava a platba

Osobní odběr v showroomu na Praze 4 - možný ve dnech uvedených v sekci Kontakty. Není otevřeno každý den, před cestou si prosím zkontrolujte otevírací dobu showroomu.

 

DOPRAVA

Aktuální doba odeslání je cca 2 pracovní dny. 

 

Pro doručení zboží můžete volit z následujících způsobů:

 

1. Nákup do 3500 Kč:

- Kurýr vám ho doveze přímo na adresu za 95,-

- Nebo si pro něj zajděte na nejbližší pobočku Zásilkovny za 80 Kč, případně do PPL Parcel shopu za 59 

 

2. Nákup nad 3500 Kč:

DOPRAVA ZDARMA po ČR zvoleným dopravcem 

Doprava na Slovensko:

Zboží z našeho eshopu Vám doručíme i na Slovensko a to buď na pobočku Zásilkovny  nebo PPL Parcel shop nebo kurýrem dle aktuálního ceníku uvedeného v košíku.

Doručujeme i do jiných států evropské unie - např. Německo, Polsko, Rakousko, Francie, Belgie, Nizozemí. Kontaktujte nás. Mimo EU nedoručujeme.

 

PLATBA

 

Zboží z našeho e-shopu můžete uhradit následujícími způsoby:

 

1. Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2002515170 / 2010, vedený u společnosti Fio banka a.s. Při platbě převodem je nutné uvádět variabilní symbol uvedený na faktuře (číslo objednávky).

Tento způsob platby není zatížen žádným poplatkem a zboží Vám bude odesláno po přijetí platby náš účet.

 

2. Dobírkou u zvoleného dopravce. Cenu za zboží uhradíte v hotovosti kurýrovi zvolené přepraví služby, který Vám na oplátku předá zboží.

Cena za platbu dobírkou je 40 Kč.

  

3. Platba bezhotovostně pomocí platební brány Comgate. Platba je možná platebními kartami online, nebo online převodem. Platba je připsána okamžitě na náš účet a nic nebrání bleskovému odeslání zboží.