Velký výprodej se slevami až 50% - navštivte kategorii VÝPRODEJ

Legíny těhotenské tenké Outlast - černé

Kód: 900D800012Z-M 900D800012Z-L Zvolte variantu
Značka: Little Angel
Legíny těhotenské tenké Outlast - černé
Loading...
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Vaše cena 679 Kč s kódem DENDETI
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
hlídat dostupnost
Přidat k oblíbeným

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlné tenké těhotenské legíny s příměsí termoregulačního materiálu Outlast

 

Složení: 67% Bavlna,29% CV"Outlast®",4% Elastan

 

Dámské těhotenské legíny Outlast® jsou vyrobeny z bavlněného úpletu s příměsí jedinečného materiálu Outlast®. Unikátost tohoto materiálu nespočívá v rychlém odvádění potu od těla, jako u ostatních funkčních materiálů, ale přímo ve snižování pocení. Materiál Outlast® totiž udržuje stálou teplotu mezi pokožkou a prádlem, proto když se zahřejete, ať už díky rychlému pohybu či zvýšením okolní teploty, Outlast® teplo odebere dřív, než se pokožka začne potit. V případě ochlazení, Outlast® vašemu tělu naopak teplotu dodá.

 

Materiál je velmi pružný a příjemný na dotek. Legíny mají přední díl speciálně střižený pro pohodlné nošení v době těhotenství. Díky velmi pružnému materiálu vám ale hezky padnou i po porodu.

 

Legíny jsou slabé, hodí se na doma i na ven - v zimě jako podvlékací, od jara do podzimu samotné k sukni, šatům, nebo těhotenským tunikám.

 

Materiál je velmi příjemný na nošení, jemný, trvanlivý.

 

Údržba: lze prát v pračce na 40°C s běžným prádlem. Lze sušit v sušičce. Nepoužívejte aviváž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Outlast dospělí
EAN: Zvolte variantu
Materiál: Outlast
Velikost: L, M
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KM Avatar autora | 30.11.2024
Výborné, mekke, dobre se nosi. Mam rada ten zvyseny okraj, i kdyz nejsem tehotna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Česká značka Little Angel vznikla v roce 2009 a přinesla na trh úžasný termoregulační materiál s bavlnou Outlast®. Výroba se odehrává kompletně v České republice což je jedna z největších předností. Firma nabízí kompletní výbavu pro miminka a malé i velké děti, na našem ehopu najdete především body, čepičky a nákrčníky.

HB Avatar autora Helena Buchtová | 27.5.2025
Jako vždy MiniMol nezklamal - nakoupila jsem skvělé kousky za super ceny ve výprodeji a dozásobila jsem tak celou naší rodinku. Mám ráda zastavit se i osobně v krámku, je krásný. Doporučuji kudy chodím. Z praktického hlediska - vyplatí se zaregistrovat na eshopu, často se objeví slevová akce ať už sezónní nebo jiná, slevy jde mnohdy i kombinovat (třeba když se týkají konkrétní značky atd.). Dá se pořídit fakt bezkonkurenční kvalitní kousky. Lidský a přívětivý přístup.
AR Avatar autora Andrea Rejlová | 27.5.2025
Minimol je záruka kvality 👏
AB Avatar autora Andrea Bieláková | 27.5.2025
Velká spokojenost. Vřele doporučuji.
Avatar autora Hana Šťastná | 27.5.2025
Maximální spokojenost.
K Avatar autora Kateřina | 26.5.2025
Vždy skvělé. Doporučuji.
EK Avatar autora Eliška Klomínská | 26.5.2025
Vždy skvělá komunikace. Ráda zde objednávám a všem doporučuji.
MZ Avatar autora Michaela Zlotá | 26.5.2025
Moc prijemna, kupovala jsem jiz druhou.
H Avatar autora Hana | 21.5.2025
Doporučuji kudy chodím. Jsem moc spokojená, objednávám ráda a celkem často
N Avatar autora Nikola | 21.5.2025
Ano jsem spokojená. Bleskové dodání.
ZV Avatar autora Zdislava Vicherková | 19.5.2025
Skvělá komunikace. Omylem jsem zadala špatný e-mail, obratem volali a stačilo nadiktovat správný mail.
K Avatar autora Kateřina Š. | 19.5.2025
Jste nejlepší! Děkuji. Vrátím se brzy. ;-)
K Avatar autora Kateřina | 15.5.2025
Jsem maximálně spokojená. :-)
SL Avatar autora Silvia Langášková | 15.5.2025
Obchod proběhl v pořádku. Doporučuji
H Avatar autora Hana | 13.5.2025
Nakupuji opakovaně, vždy super zboží, rychlé dodání
PK Avatar autora Petra Krakovská | 13.5.2025
Skvělé, nakupuji jen tady.
JH Avatar autora Jana Hubáčková | 12.5.2025
Vše v pořádku
RR Avatar autora Renata Rozová | 12.5.2025
Bezproblémová komunikace, rychlé dodání. Doporučuji
HO Avatar autora Hana Opltova | 7.5.2025
AP Avatar autora Aneta Plasová | 5.5.2025
Dodání bylo pokaždé velmi rychlé, což oceňuji. Bohužel se ale opakovaně stávalo, že část objednaného zboží nebyla skladem. Poprvé mi byla nabídnuta alternativní barevná varianta, což hodnotím pozitivně. Podruhé mi však pouze oznámili, že mi vrátí peníze, aniž by mi dali možnost vybrat si náhradní produkt. Uvítala bych více vstřícnosti v podobě nabídky alternativního zboží.
MH Avatar autora Michaela Hádková | 5.5.2025
Kvalitní zboží, rychlé dodání.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 5.5.2025
Děkujeme za hodnocení. Opravdu se někdy může stát, že zboží z různého důvodu prostě není a nesedí skladová dostupnost (krádež, ztráta, poškození, lidská chyba při neskladnění nebo technická chyba) V takovém případě vždy zákazníka kontaktujeme a nabízíme jinou variantu. Bohužel u výprodejových kusů už zpravidla jiná alternativa není, jelikož se jedná o poslední kusy, které nemusejí mít adekvátní náhradu, ve vašem případě dokonce zcela končíme se sortimentem daného výrobce takže opravdu nebylo co vám za tuto cenu nabídnout jako alternativu. Omlouváme se.
Zobrazit další hodnocení